Video

Postrach obchodních domů jste vypátrali přímo v policejní cele

Čtenářům patří poděkování za ztotožnění profesionální zlodějky, nyní ale byla na zcela nečekaném místě

16. června 2018 14:23 , aktualizace 17:47

Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     Před týdnem jsme na žádost policie požádali veřejnost o pomoc při zjištění totožnosti a místa pobytu zlodějky ze Sokolova. Žena zachycená na videozáznamu vešla do prodejny, zde zamířila do uličky s vystavenými reproduktory, kde jeden odebrala a odešla do sousední uličky. Tam si ho uložila do předem přinesené skládací nákupní tašky a z prodejny odešla pryč, aniž by za zboží zaplatila.

     Odpovědi začaly chodit jako vždy velmi brzy, z Tachova přišlo: "U nás v prodejně byla před pár dny chycena při činu, škoda je za 10 800 korun. Pobrala Bluetooth rádio, bateriovou flexu s baterií a nabíječkou, pánvičku a Bluetooth reprák."
Z Marianských Lázní potvrdili, že jméno sice neví, ale že u nich kradla v obchodu s elektronikou a viděna byla i ve Sportisimu. Obdobné zprávy pak dorazily i z Chebu.
     Nejvíc nás ale potěšila zpráva od policistů z Tachova, že tuto ženu mají momentálně zajištěnou v cele, jak jinak, než zase za krádeže, takže rovnou volají kolegům ze Sokolova, že si pro ni mohou přijet.
     Díky sdílení našeho článku se tak policii snadno podaří propojit všechny případy, tedy i ty, kde dosud byl k dispozici pouze popis či foto nebo video, ale nebyla známa totožnost ženy.

     Nám se podařilo zjistit, že zlodějka Jana D., dokonce měla organizovat i krádeže v Německu, kdy partu zlodějů sama řídila. Jako perlička na závěr pak je, že žena poslední rok zaškolovala na krádeže svoji dospělou dceru, takže řemeslo se v rodě zřejmě dědí.


     

   

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.