Foto

Poznáte kolo na fotografii?

Policie pátrá po zloději a kole odcizeném v Kařezu

čtvrtek 25. března 15:20 , aktualizace 15:20

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

      Policisté přijali včera oznámení o krádeži jízdního kola, ke které došlo na pozemku domu v Kařezu na Rokycansku. Podle policie dosud neznámý pachatel v době mezi pátou hodinou odpoledne v pondělí 22. března a úterní osmou hodinou ráno překonal oplocení u domu a ze zadní části pozemku odcizil pánské jízdní kolo, podle majitele v hodnotě 20 000 korun.

Popis kola:  jízdní kolo zn. SUPERIOR XP 919, r.v. 2020, šedá barva, kola 29", pneu značky Schwalbe, kotoučové brzdy, přehazovačka Schimano, v.č. – WBF029428R.

      Policisté provedli ohledání místa činu, fotodokumentaci i další úkony a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a porušování domovní svobody. Po pachateli a odcizeném jízdním kole policisté pátrají a s prosbou o pomoc se obracejí i na veřejnost. Jakékoli informace, které by vedly k objasnění případu, přijmou policisté na obvodním oddělení Radnice tel. č. 974 335 701 nebo na bezplatné lince tísňového volání 158.

Foto PČR

 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.