Foto Video

Poznáte maskovaného lumpa?

Zloděj řádil v domě, garáži i přístavku

19. listopadu 2019 14:40 , aktualizace 18:18

Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň


     V noci ze soboty 14. září na 15. září ve Zruči-Senci zloděj vypáčil dvoukřídlé dveře do přístřešku a garáže, prostory garáže prohledal a ze zde zaparkovaného vozu odcizil dvě platební karty, osobní doklady, klíče od domova i zaměstnání a sportovní tašku se sportovními věcmi.
     Tím však jeho řádění neskončilo a z přístavku u domu odcizil dvě jízdní kola. Následně využil klíče ukradené v garáži a vstoupil do domu, kde prohledal předsíň, odkud si s sebou odnesl finanční hotovost ve výši třiceti tisíc korun a pěti set eur.
     Majitelé vyčíslili celkovou škodu na téměř sto dvacet tisíc korun.

     Provedeným prověřováním policisté zjistili, že se pachatel pokusil z bankomatu prostřednictvím odcizených karet vybrat finanční hotovost.
     Policisté provedli ohledání místa činu, zajistili maximální počet stop a také záznam z kamerového systému, který mají k dispozici pro účely trestního řízení.

     Policie žádá občany, kteří by na zveřejněném záznamu pachatele poznali, aby kontaktovali policisty na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.