"Rozměňovač" připravil prodavačku o několik tisíc korun

Poznáte muže na videu? Policisté po podvodníkovi pátrají

26. června 2018 17:43 , aktualizace 17:44

Pátrání Podvodníci

Partner článku – Delta Plzeň


    Ašští policisté prověřují případ podvodu, ke kterému mělo dojít dne 16. června v odpoledních hodinách v jedné z prodejen v Aši.

    Dosud neznámý muž uvedl v omyl pokladní prodejny tak, že jí požádal o rozměnění několika bankovek na bankovky s menší nominální hodnotou. Žena mu vyhověla a hotovost mu rozměnila. Neznámý muž poskládal již rozměněné bankovky do ruky a obsluhu opět požádal o rozměnění na ještě menší bankovky. Během toho muž část bankovek schoval a pokladní podal pouze zbylou část. Žena si bankovky již nezkontrolovala, muži v dalším rozměnění vyhověla a až posléze zjistila, že jí muž nevrátil bankovky hodnotě přes 6 tisíc korun.

    Policisté žádají širokou veřejnost o pomoc při ustanovení muže zachyceného na videozáznamu. V případě jakýchkoliv informací k muži nebo informacím, které by pomohly k objasnění případu, volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.