Video

Cyklista v Purkyňově ulici vykradl auto - pomozte ho najít!

Zloděj za bílého dne rozbil okno Mini Cooperu a ujel na kole

23. června 2018 14:44 , aktualizace 14:53

Cyklista Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Mraknet


     Kriminalisté Městského ředitelství policie Plzeň pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který se dne 26. května dopustil přečinu krádež v jednočinném souběhu s přečinem neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Ke skutku došlo okolo 07.00 hodiny v Plzni v ulici Purkyňova, kdy se pachatel vloupal do zaparkovaného vozidla Mini Cooper. Majitelce svým jednáním způsobil škodu téměř 20 000 korun. 

     Policistům se v rámci šetření této události podařilo získat videozáznamy, na kterých je pachatel zachycen.
     Jedná se o muže ve věku okolo 30 let, štíhlé postavy, světlé pleti. Muž byl v době činu oblečen do tyrkysového trika s dlouhým rukávem, tmavých kraťasů, tmavých bot s bílou podrážkou, na hlavě měl světlou čepici s kšiltem a přes rameno černou tašku.
     Pachatel přijel na horském kole po cyklistické stezce z ulice U Trati ve směru od Klatovské třídy, poté projel Myší dírou do ulice Purkyňova v Plzni. Stejnou cestou se vydal i s odcizenými věcmi zpět. 

     V případě jakékoliv informace k výše uvedené osobě, prosím, kontaktujte jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo volejte na bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158.

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.