Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Poznáte podezřelou a muže s ní?

Měla vykrást kabelku a pak platit s ukradenou kreditkou

19. října 2019 13:45 , aktualizace 13:46

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté obvodního oddělení Plzeň-střed vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.
     Takového jednání se měl dopustit zatím neznámý pachatel dne 11. října v centru města Plzně.
     Na prodejní ploše obchodu s oděvy neznámá osoba využila nestřeženého okamžiku a z volně odložené kabelky měla odcizit mobilní telefon a peněženku mimo jiné s obsahem finanční hotovosti a platební kartou. S platební kartou se následně pokusil neznámý pachatel zaplatit v nákupním centru v Plzni.

     Policisté se případem zabývají a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které je zachycena podezřelá žena a neznámý muž, ten by mohl být případným svědkem události.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.