Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Kriminalisté zjišťují totožnost muže sraženého vlakem, poznáte jeho věci?

Kriminalisté se na veřejnost obrací s žádostí o pomoc při identifikaci mrtvého muže

21. listopadu 2023 10:50 , aktualizace 10:58

Pátrání Policie Smrt Železniční nehoda

Partner článku – www.sjednejto.cz


      V noci z neděle na pondělí 13. listopadu kolem půl páté došlo na železniční trati poblíž Oloví na Sokolovsku ke střetu vlaku jedoucího ve směru z Oloví na Hřebeny s mužem ležícím v kolejišti. Muž pochopitelně utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl.

      Policistům se zemřelého dosud nepodařilo identifikovat, a proto se s žádostí o pomoc obracejí na veřejnost, zda někdo muže dosud neznámé totožnosti dle přiložených fotografií jeho oblečení nepozná či nepohřešuje.

      "Muž dosud neznámé totožnosti měl na sobě šedou bundu značky Southern, šedý svetr s černými a bílými pruhy a červeným logem značky Southern Territory, modré tričko značky Identic, šedé kalhoty značky HM s černým páskem, červené trenky a tmavě modré ponožky. Muž měl na levé ruce, konkrétně na hřbetu u palce, menší tetování ve tvaru srdce," popsal zemřelého tiskový mluvčí policie.

      Jakékoliv informace, které kriminalistům pomohou při zjištění totožnosti muže, je možné předávat prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Foto PČR

www.sjednejto.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!