Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Poznáte vzteklouna?

Policie pátrá po muži, který poškodil bankomat v Nýřanech

25. ledna 2023 11:49 , aktualizace 12:04

Pátrání Vandalství

     Policisté již dva měsíce pátrají po totožnosti muže, který dle všeho v záchvatu vzteku údery pěstmi a lokty rozbil bankomat České spořitelny v Nýřanech. Protože se jim dosud nepodařilo vzteklouna ztotožnit, obracejí se nyní s žádostí o pomoc na veřejnost.

     "K poškození bankomatu České spořitelny došlo v neděli 27. listopadu 2022 v 16:40 hodin v ulici Revoluční v Nýřanech. Dle kamerových záznamů policisté zjistili, že pachatel několika údery pěstí a lokty poškodil bankomat a způsobil škodu ve výši 20 tisíc korun. Jedná se o muže ve věku kolem 35 let, štíhlé postavy, muž má oválný obličej, krátké tmavé vlasy s výraznými kouty, který byl hladce oholen a oblečen do pracovního oděvu modré barvy," popsala tisková mluvčí policie s tím, že policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu Poškození cizí věci.

     Policisté v souvislosti s tímto případem žádají veřejnost o pomoc při spolupráci ke zjištění totožnosti muže zachyceného na fotografiích. S případnými poznatky k osobě na fotografiích se obracejte na tel. č.:974327703, na e-mail: rostislav.peller@pcr.cz nebo na linku 158.

Foto PČR

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.