Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Poznáte věci mrtvého muže?

Policie žádá o pomoc při identifikaci muže, který zemřel pod koly vlaku u Třemošné

úterý 30. ledna 16:46 , aktualizace 17:08

Pátrání Smrt Železniční nehoda

Partner článku – Express servis


      Kriminalisté stále šetří tragickou událost, během které v pátek 1. prosince kolem půl sedmé večer u Třemošné pod koly vlaku zahynul muž, který se pohyboval v kolejišti. Vzhledem k tomu, že se dosavadním šetřením nepodařilo zjistit totožnost zemřelého, obrací se nyní policisté s žádostí o pomoc na veřejnost.

      "Dne 1. prosince kolem půl sedmé večer došlo na železniční trati Plzeň – Most nedaleko obce Třemošná ke střetu vlakové soupravy s osobou. Ta vstoupila do kolejiště před přijíždějící vlak a utrpěla zranění neslučitelná se životem. U osoby nebyl nalezen žádný doklad totožnosti ani žádný jiný dokument," popsala tisková mluvčí policie a pokračovala: "Šlo o muže ve věku asi 50 let, střední postavy vysoké 178 centimetrů, krátkých prošedivělých vlasů hnědé barvy, strniště vousů a modrých očí.
      Při ohledání těla bylo zjištěno, že má dvaceticentimetrovou jizvu na pravé straně hrudníku pod podpažní jamkou, dále dvě dvoucentimetrové jizvy při horním okraji žeber a několik dalších jizev na horních končetinách. Dále bylo zjištěno, že muž má o několik centimetrů kratší pravou dolní končetinu oproti levé."
  

Poznáte věci zemřelého?

     Muž měl na sobě v době smrti černou zimní bundu s tenkým bílým proužkem a kapucí velikosti M, tmavě modrý svetr s německými vlajkami na ramenou, modré triko s dlouhým rukávem, modré džíny a kotníkové boty značky Kilimanjaro velikosti 42.  

     Policie prosí všechny občany, kteří mají jakékoliv informace k osobě zemřelého muže, aby kontaktovali nejbližší obvodní oddělení nebo zavolali na bezplatnou linku 158.  

O této tragické události jsme informovali v článku:

Muž střet s vlakem nepřežil 

    V pátek 1. prosince v půl sedmé večer došlo u Třemošné na železniční trati č. 160 ke sražení osoby vlakem jedoucím z Plzně. 

    Na místo samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     Bohužel ale sražený muž utrpěl devastující zranění a lékař záchranné služby tak mohl již jen konstatovat jeho smrt.

     Hasiči pomohli z vlaku vyvést třiašedesát cestujících, kteří neutrpěli žádná zranění a pro které v tuto chvíli jede autobus Českých drah.

     Policisté uzavřeli prostor, kde k tragické události došlo. Na místo byl povolán koroner k ohledání těla, výjezd kriminální policie a drážní inspekce. 

     "Totožnost muže nebyla zatím zjištěna, kriminalisté nařídili soudní pitvu zemřelého. Patrně se jednalo o nešťastnou událost při přecházení tratě a zřejmě ne o sebevraždu. Provoz na trati byl v obnoven," doplnila informace mluvčí policie.


 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.