Foto

Poznáte zloděje na fotografiích?

Muž v Plzni na Vinicích kradl elektroniku

úterý 29. ledna 10:13

Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádež. 
     Ve středu 19. prosince se v době kolem jedné hodiny ráno v Plzni na Vinicích dosud neznámý pachatel násilím vloupal do tamního pohostinství, ze které odcizil elektroniku. Jednalo se zejména o notebook netradiční bílé barvy.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycen podezřelý muž. 

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

     Dále policisté pátrají po odcizené elektronice a žádají občany, kteří by mohli jakoukoli informací přispět k nalezení odcizené elektroniky, aby se přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky, nebo zavolali na te.č.: 974 325 784 (OOP Plzeň-Vinice) a nebo na tísňovou linku 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.