Foto Pátrání

Poznáte zloděje z Kláštera?

Jeden z podezřelých má výrazná tetování na nohou

Autor: Karel Aleš pondělí 8. července 16:05 , aktualizace 16:44

Krádež Pátrání


     Policisté se zabývají případem krádeže, ke které došlo v době mezi devátou hodinou večer v pondělí 24. června a půl devátou ráno následující den v obci Klášter u Nepomuku v areálu bývalého zemědělského družstva.

     "Pachatel či pachatelé odcizili svářečku, 20 metrů prodlužovacího kabelu a 25 litrů motorové nafty, čímž způsobili škodu přesahující 20 000 korun," uvedl nám ke krádeži mluvčí policie.

     V rámci objasňování krádeže policisté získali záběry z kamerových záznamů, na kterých jsou zachyceni podezřelí, z nichž jeden má na obou nohách výrazné tetování.

     Pokud muže na fotografiích poznáváte, obraťte se prosím přímo na zpracovatelku spisu na čísle 974 329 766 nebo se dostavte osobně na obvodní oddělení policie v Nepomuku na adrese Nádražní 292, 335 01 Nepomuk. Volat samozřejmě můžete také přímo na linku 158.
     Za případnou pomoc policie veřejnosti děkuje.

Foto PČR

Pekelný ostrov

První červencový víkend proběhne na ostrově v Holýšově již jedenáctý ročník rockového open air festivalu Pekelný ostrov. Vše začne již ve čtvrtek 4. července v podvečer Warm up party, na kterou je pro všechny vstup zdarma.