Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Poznáte zloděje z Olympie?

V obchodním centru v Plzni využil nepozornosti obsluhy a odcizil nový mobilní telefon

pondělí 23. března 14:08 , aktualizace 14:09

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Zatím neznámý pachatel v pátek 6. března krátce po druhé hodině odpoledne v Olympii v Plzni využil chvilkové nepozornosti obsluhy prodejního stánku a odcizil zde nový mobilní telefon. 
      Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které je zachycena podezřelá osoba. 

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

 Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.