Foto

Obrovské poděkování pohotovému čtenáři

Dvojnásobného německého vraha dopadli čeští policisté u Kdyně

středa 1. července 17:27 , aktualizace 17:58

Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes odpoledne jsme vydali mimořádnou pátrací relaci po muži důvodně podezřelém z dvojnásobné vraždy. O necelé dvě hodiny později se pak ozval svědek, že zahlédl muže odpovídajícího popisu nedaleko Novodvorského rybníku. Na místo ihned vyjely hlídky kdyňských policistů i dopravní policie a muže, který se schovával za jedním příbytkem poblíž hráze, velmi rychle zadrželi. Momentálně se již nachází v policejní cele.

Původní článek:

     Policisté ze Spolkové republiky Německo pátrají po muži, který je důvodně podezřelý z dvojnásobné vraždy dvou osob ve Schwandorfu, ke které došlo v sobotu 27. června. Němečtí policisté mají podezření, že by se hledaný muž mohl nacházet území České republiky, zejména v oblasti Česká Kubice - Horní Folmava, či na jiných místech našeho kraje.

Karlheinz ......


Narozen: .......

Popis: Hledaný muž je vysoký 176 centimetrů, silnější postavy. Má krátké šedé vlasy, někdy nosí brýle a má tetování na pravém nadloktí. Podle dostupných informací by mohl mít viditelné poranění na hlavě. Naposledy byl oblečen do tmavého trika a tmavých krátkých kalhot.
     Může se pohybovat na stříbrném dámském kole se svařovanou zadní částí s černou taštičkou upevněnou na sedle.

Muž je velmi nebezpečný a může být ozbrojen, proto se jej nepokoušejte sami zadržet.

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu jmenovaného, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158. 

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.