Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

V parkovacím domě Plazy se před lidmi uspokojoval narkoman

"Ten prasák stál kousek od mého auta a honil si ho," popsala nám pořádně nechutný zážitek svědkyně

Autor: Karel Aleš středa 22. května 14:29 , aktualizace 15:26

Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     Dnes okolo poledne si v parkovacím domě obchodního centra Plaza v Radčické ulici v Plzni několik lidí všimlo muže, který onanoval a samozřejmě o tomto informovali policii.
     Na místo ihned vyrazili policisté, ale v parkovacím domě ani v jeho blízkosti již muže nenalezli.

     Po muži v okolí samozřejmě dál pátralo několik hlídek a po krátké chvíli jej policisté nalezli a zadrželi v sadech 5. května. Podle našich informací muž při zadržení tvrdil, že si v parkovacím domě pouze chtěl aplikovat drogy, protože je tam prý na to údajně dobré světlo. 

     Po bezpečnostní kontrole byl muž narozený v roce 1984 eskortován na obvodní oddělení policie na Anglické nábřeží k provedení dalších úkonů. 

     "Ve věci bylo zahájeno trestní řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví," uvedla nám k případu mluvčí policie.


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.