Foto

Před Dopravním inspektorátem srazili a zranili ženu

Pozor na Koterovské, je zde nehoda se dvěma zraněnými

9. srpna 2018 16:22 , aktualizace 16:48

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes po třetí hodině odpoledne v Plzni na Slovanech srazilo vozidlo sedmatřicetiletou ženu přímo na přechodu pro chodce. K nehodě došlo na Koterovské třídě přímo před Dopravním inspektorátem.
     Dle informací z místa přecházela žena přes přechod pro chodce a mířila na zastávku autobusu. V té době k přechodu přijíždělo vozidlo Peugeot, jehož jednapadesátiletý řidič před přechodem stihl zastavit, ale za ním jedoucí sedmadvacetiletý řidič vozu Škoda 120 L, který dnes již lze považovat za autoveterána, na danou situaci nezareagoval a narazil do Peugeotu.
     Náraz Škody byl tak silný, že odrazil Peugeot až za přechod a vůz během toho srazil a zranil právě přecházející ženu.

     Na místo vyrazily všechny záchranné složky, zranění byli na místě dva, řidič Peugeotu a chodkyně. Právě ta musela být po ošetření transportována do nemocnice. Dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidičů negativní. Doprava byla na místě řízena kyvadlově a na místě se tvořily dlouhé kolony. 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.