Foto

V Kauflandu zkolaboval předávkovaný muž, skončil v nemocnici

Celostátně hledaní i záchrana narkomana

středa 7. března 10:46 , aktualizace 10:54

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

Dva celostátně hledaní

     Strážníci stanice Územně strážní služby dopadli v úterý během několika hodin osoby, po kterých pátrali republikoví policisté.
     Prvním, kdo uvízl v jejich sítích, byl dvaatřicetiletý muž z jižního Plzeňska. Pár minut po desáté hodině dopolední si jeho osoby všimla hlídka v ulici alej Svobody na Lochotíně. Strážníkům byla jeho tvář povědomá, připomínala jim člověka, který byl v policejních evidencích na seznamu hledaných.
     Druhou osobou byl šestatřicetiletý Plzeňan. Pozornosti hlídky neušel před třetí hodinou odpoledne v Doudlevecké ulici, kde postával. Při dalším prověřování se potvrdila domněnka strážníků, že jde o osobu hledanou PČR.
     Oba hledaní muži  PČR byli předáni k dalším úkonům státním policistům.

Záchrana předávkovaného

     Do obchodního domu Kaufland v Lochotínské ulici vyjeli k případu nejdříve strážníci, posléze dorazili také přivolaní záchranáři.
     Hlídka městské policie byla v dopoledních hodinách přivolána k případu do obchodního domu. Podle oznámení přijatého na lince 156 měl být na místě zřejmě opilý muž. Na lavičce tu strážníci našli muže, který jevil známky vlivu omamných a psychotropních látek, vůbec s nimi nekomunikoval.
     Při zjišťování, zda nemá nějaké poranění, se zničehonic sesunul na bok a jevil známky šokového stavu. Do příjezdu ZZS strážníci monitorovali jeho základní životní funkce.
     Lékař na místě rozhodl o mužově převozu do zdravotnického zařízení.

V tomto obchodním domě byl před několika dny nalezen předávkovaný muž na toaletě, ten ale hazard s drogou nepřežil.

Narkoman se předávkoval a zemřel na záchodě obchodního domu

Narkoman se předávkoval a zemřel na záchodě obchodního domu

02. 03. 2018, 18:42, aktualizace 03. 03. 2018, 14:03

V Kauflandu u Rondelu byl dnes večer nalezen mrtvý muž


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.