Video

Předjetí skončilo konfliktem

Řidič dodávky si nenechal líbit předjetí náklaďákem a s řidičem si to šel vyřídit ručně

pátek 19. července 17:49 , aktualizace 19:18

Partner článku – Delta Plzeň


     Policisté nyní šetří jednání řidiče dodávky Fiat Ducato, ke kterému došlo ve středu 17. července (na kameře má muž špatně nastaven datum).
     Řidič nákladního vozu si dovolil předjet mnohem menší dodávku, což jejího řidiče tak rozběsnilo, že začal nákladní vůz pronásledovat. V Přešticích ho předjel, zablokoval a slovně napadl. Toto udělal, i když měl s sebou v autě po celou dobu malé dítě. 
     Napadený řidič náklaďáku nám uvedl: "On přede mnou jel maximálně šedesát mimo obec, tak jsem ho na rovině předjel. To ho asi rozčílilo, tak se mi posadil za zadek a v Přešticích provedl to co provedl. Křičel na mě, že jsem ho omezoval, a že má malé dítě v autě. Nechápu jak tohle může předvést s malým děckem.
     Já jel dvanáctitunovým náklaďákem, kdybych by víc naložený, asi bych to neubrzdil a narazil do něj. Já si vůbec nejsem vědom, že bych cokoli udělal špatně a on mě tam takhle zasekl, ohnul mi zrcátko a řval jako pominutý. Myslím, že by mě i fyzicky napadl, ale naštěstí,
 když sem mu řekl, že je vše na kameře, křikl na mě, že mi na ní sere, skočil do auta a byl pryč."

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.