Přepadení ženy zabránil její pejsek

Ozbrojený pachatel se zalekl naštvaného čtyřnohého chlupáče a z místa raději utekl

6. listopadu 2020 21:53 , aktualizace 22:12

Partner článku – Alfa Tactical

     V pátek odpoledne před čtvrtou hodinou došlo v Horní Bříze, nedaleko místního hřbitova, k přepadení ženy, která venčila  pejska.
      Podle našich informacích zde měl na ženu vyrukovat muž ozbrojený nožem a požadovat vydání peněz i všech dalších cenností. S čím ale pachatel nepočítal, byl ženin chlupatý, středně velký a čtyřnohý kamarád, který na pachatele neohroženě vyrazil. Muž se lekl, otočil se a z místa utekl do lesa, ke zranění ani oloupení ženy tak nedošlo.
     Ke hřbitovu okamžitě vyjelo několik hlídek, jako první na místo dorazil vůz Městské policie Horní Bříza, strážníci zajistili místo činu a navigovali další přijíždějící hlídky. Policisté se strážníky poté začali po pachateli pátrat, ale bohužel až do vydání článku se ho zatím zadržet nepodařilo. 
     Policisté případ kvalifikují jako loupež ve stádiu pokusu a pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na deset let. 

Popis pachatele: Černá mikina s kapucí, černá rouška a kulich tmavé kalhoty. Hovořit měl česky.

Foto: Ilustrační

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.