Foto

Převrácení cisterny

Na místě nyní zasahují všechny záchranné složky

pátek 16. dubna 14:23 , aktualizace 16:13

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne po půl druhé došlo na silnici II/200 mezi Borem a Horšovským Týnem, u odbočky na Strachovice, k havárii cisterny s tahačem značky Mercedes, převážející podle hasičů zřejmě patnáct kubíků močůvky. Vzhledem k tomu, že došlo jednak ke zranění řidiče a také k úniku nafty, na místo vyrazily všechny záchranné složky.
     Zraněného řidiče si do péče převzali záchranáři a transportují ho do nemocnice. Hasiči na místě jímají unikající palivo i obsah cisterny a zajišťují prostor nehody.

Aktualizace:

     "Vozidlo značky Mercedes řídil cizinec narozený v roce 1965, který byl transportován k vyšetření do nemocnice Stod. Dechová zkouška na alkohol byla u něj provedena s negativním výsledkem. Odhadnutá škoda 345 tisíc korun," uvedla k havárii tisková mluvčí policie.
     Podle hasičů vyproštění vraku cisterny následně provede majitel firmy.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!