Foto

Při čelním střetu byli vážně zraněni dva lidé

Oba řidiči museli být do nemocnice transportováni letecky, muž v kritickém stavu

7. října 2019 21:07 , aktualizace úterý 8. října 09:45

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Avalon Wellness

     K vážné dopravní nehodě došlo dnes kolem půl osmé večer mezi Semošicemi a Horšovským Týnem, když se na silnici 26 střetly vozy Volkswagen Passat a Škoda Octavia.
     Podle tiskové mluvčí policie měl podle prvotního šetření řidič Volkswagenu ze zatím nezjištěných důvodů přejet do protisměru a čelně narazit do protijedoucí Škody Octavia, řízené ženou.
     Z místa střetu byly hlášeny dvě vážně zraněné a zaklíněné osoby, k nehodě proto vyrazily všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS.
     Hasiči řidiče obou vozů vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a předali do péče
     "Oba pacienti byli transportováni leteckou cestou na urgentní příjem Fakultní nemocnice Lochotín, asi pětatřicetiletý muž v kritickém stavu a na umělé plicní ventilaci, asi pětadvacetiletá žena středně těžce zraněná," uvedli záchranáři.
     Silnice je v současné době za Semošicemi uzavřena a na místo míří výjezd kriminální policie. Přesný průběh a příčina nehody jsou v šetření.
     Řidičům doporučujeme zvolit objízdnou trasu.

Aktualizace:

     "Po silnici I. třídy číslo 26 jel ve směru od obce Semošice na Horšovský Týn řidič s vozidlem značky VW Passat. Devětadvacetiletý muž z Domažlicka s vozidlem na přímém úseku přejel částečně do protisměru, kde došlo ke střetu s protijedoucím vozidlem značky Škoda Octavia. Po střetu byla obě vozidla odražena do silničního příkopu," doplnila dnes podrobnější informace tisková mluvčí policie.


 


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.