Foto

Při čelním střetu aut byli vážně zraněni dva lidé - aktualizováno

Vážná nehoda uzavřela silnici, na místě zasahují všechny záchranné složky

úterý 4. února 15:48 , aktualizace 16:12

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Eldar Taxi

     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo k čelnímu střetu dvou osobních vozů na silnici mezi obcemi Únětice a Renče na Plzni-jihu. Z místa bylo hlášeno vážné zranění asi dvou osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.
     Hasiči zajistili místo události a asistovali záchranářům v péči o dvě zraněné osoby. "Z místa transportujeme asi pětadvacetiletou ženu s těžkým zraněnímale při vědomí a asi třicetiletého muže se středně těžkým zraněním, oba na urgentní příjem Fakultní nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Silnice je momentálně zcela uzavřena ještě minimálně na dvě hodiny.

     "Řidička vozu Hyundai i30 narozená v roce 1992 jela od obce Řenče směrem na Únětice a podle prvotních informací najela na krajnici a poté do protisměru, kde došlo ke střetu s vozem Suzuki Vitara, které řídil řidič narozený v roce 1984," uvedla mluvčí policie s tím, že dechová zkouška vzhledem ke zranění nebyla u obou řidičů možná a tak byl nařízen odběr krve. Ve vozidlech cestovali pouze řidiči. 


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.