Foto Video

Při čelním střetu vozidel byli zraněni tři lidé

U Dnešic zasahovaly dnes odpoledne všechny záchranné složky

6. března 2019 18:29 , aktualizace 18:53

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet


     Dnes kolem třetí hodiny odpoledne došlo na úzké lesní silnici mezi Dnešicemi a Přešticemi - Zastávkou k čelnímu střetu vozů Volkswagen a Citroën. Ve VW cestoval manželský pár a Citroën řídila žena. Po střetu skončil jeden z vozů mimo silnici, druhý částečně.
     Na místo vyrazily všechny záchranné složky a ukázalo se, že při nehodě utrpěli zranění všichni tři účastníci.
     "Osobní vozidlo Citroën řídila žena narozená v roce 1965, dechová zkouška u řidičky byla negativní. U na místo proto vyrazily všechny záchranné složky.řidiče vozu Volkswagen Polo, narozeného v roce 1946, byl nařízen odběr krve v nemocnici. Příčina dopravní nehody je zatím v šetření dopravních policistů Plzeň - venkov," uvedla tisková mluvčí policie. 
     "Z místa dopravní nehody jsme transportovali pozemní cestou ženy ročník 1965 a ročník 1940 a muže ročník 1965 se středně těžkým poraněním do Fakultní nemocnice Plzeň," doplnili záchranáři.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.