Foto

Při čelním střetu u Vejprnic byli zraněni čtyři lidé

Vážná dopravní nehoda zcela uzavřela silnici z Vejprnic na Tlučnou

úterý 20. srpna 19:26 , aktualizace 20:26

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet


     Dnes odpoledne po páté hodině došlo k vážné dopravní nehodě mezi Vejprnicemi a Tlučnou, kde se čelně střetly Škoda Felicia a Škoda Fabia.
     "Dvaadvacetiletý řidič Škody Felicia jel směrem na Plzeň, když nepřizpůsobil rychlost, při průjezdu pravotočivou zatáčkou dostal smyk, přejel do protisměru a čelně se střetl se Škodou Fabia šestačtyřicetiletého řidiče, jedoucího od Plzně," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místě zasahují všechny záchranné složky, silnice byla uzavřena a doprava je odkláněna přes Líně. 
     Podle tiskové mluvčí policie při střetu utrpěli ve Felicii zranění tři lidé, které museli vyprostit hasiči pomocí hydraulického zařízení. Ve Fabii, která byla po střetu odmrštěna do příkopu, cestoval řidič sám a i on utrpěl zranění. Záchranáři z místa transportovali tři osoby. 
     "Žena ročník 2001 a muž ročník 1997 byli transportováni na chirurgii Fakultní nemocnice Lochotín, cca pětadvacetiletý muž byl transportován na Emergency s úrazem dolní končetiny," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.
     Policie na místě nehodu stále šetří, po ukončení šetření doplníme informace.


 


     


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.