Aktuálně Foto

Při čelním střetu vozů byly zraněny i dvě děti

Vážná nehoda - posádku jednoho z vozů museli hasiči z vraku vystříhat

pátek 11. ledna 17:29 , aktualizace 18:36

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Před pátou hodinou odpoledne došlo na silnici mezi Chotěšovem a Vodním Újezdem k vážné dopravní nehodě, při které se čelně střetly osobní vozy Opel Astra a Škoda Felicia. Oba vozy po střetu skončily částečně mimo komunikaci.
     "Řidička vozu Škoda narozená v roce 1985 ze zatím nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozem Opel Astra," popsala tisková mluvčí policie.
     Z místa bylo hlášeno více zraněných, takže na místo vyrážely všechny záchranné složky. V prvním z vozů Škodě Felicia, zůstaly uvězněny dvě dívenky a řidička, takže je museli hasiči z vraku vozu vystříhat.
     Bohužel se více zraněných potvrdilo a ukázalo se, že při střetu utrpěly zranění celkem čtyři osoby, tedy řidička a s ní dvě spolucestující děti a také řidič druhého vozu.
     "Z místa události záchranáři transportovali ženu a dvě dívky ve věku asi 10 let na Urgentní příjem Fakultní nemocnice s těžšími zraněními. Muž ve věku asi 40 let byl transportován na úrazovou ambulanci Fakultní nemocnice se středně těžkým zraněním," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "U řidičky dechová zkouška na alkohol nebyla provedena, zajištěn odběr krve," doplnila mluvčí policie.
     Hasiči jako obvykle při účasti dětí připravili plyšovou hračku pro případné uklidnění dítěte.
     Provoz na silnici je v tuto chvíli řízen kyvadlově.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!