Foto

Při nehodě byla zraněna řidička

Dnešní odpolední střet dvou vozů zavinilo nedání přednosti

pátek 24. června 16:46 , aktualizace 16:46

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne došlo na Svaté Kateřině, což je vesnice, část obce Rozvadov v okrese Tachov ležící asi čtyři kilometry na východ od Rozvadova, k dopravní nehodě, při které se střetly dva vozy.
     Z místa bylo hlášeno zranění, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Zraněnou řidičku jednoho z vozů si do péče převzali záchranáři a po ošetření jí transportovali do nemocnice, hasiči mezitím zajistili jsme místo události, provedli protipožární opatření a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem.

      Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidička narozená v roce 1998 jela s vozidlem Škoda Octavia ve směru od Rozvadova k dálnici D5 a když na křižovatce odbočovala vlevo, nedala přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu Peugeot 307, které řídil třiačtyřicetiletý řidič." 

     Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!