Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Při nehodě byly zraněny tři ženy a dítě

Hasiči šok malého chlapce zmírnili plyšovou hračkou

11. července 2019 11:49 , aktualizace 13:21

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Zhruba ve třetině cesty mezi Holýšovem a Stodem došlo dnes kolem desáté hodiny dopoledne ke střetu dvou osobních vozů.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči ze stanice Staňkov a JSDH Holýšov zajistili místo události, odpojili akumulátory vozů a provedli likvidaci úniku provozních kapalin.
     Záchranná služba si převzala čtyři zraněné osoby, jejichž zranění naštěstí nebyla vážná.
     "Z místa nehody transportujeme tři lehce zraněné ženy a jednoho chlapce mladšího 15 let do Stodské nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Doprava v místě je řízena kyvadlově, policisté šetří přesný průběh a příčinu nehody.
     Protože podobná událost může být pro malé dítě velmi stresující, hasiči jsou i na takové případy připraveni. Malý účastník nehody tak pro uklidnění dostal plyšovou hračku, které s sebou hasiči pro podobné případy vozí, a mohl si vyzkoušet hasičskou přilbu.

Aktualizace: 
     "K dopravní nehodě došlo, když cizinka narozená v roce 1987 s vozem Ford Focus jedoucí od Holýšova na Stod nedodržela dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za vozidlem tovární značky Škoda Superb a zezadu do něj narazila. Ona i spolujedoucí hoch, ročník 2016, utrpěli zranění, zraněna byla i řidička ročník 1964 vozidle Superb a její spolujezdkyně narozená v roce 1994.

Foto: Hasiči a Jiří Engel

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!