Foto Video

Při vážné nehodě na dálnici bylo zraněno i dítě

Vozidlo vyjelo z vozovky, narazilo do mostu a několikrát se převrátilo

13. listopadu 2017 13:18 , aktualizace 13:33

Dálnice Hasiči Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V sobotu 11. listopadu kolem desáté hodiny večer došlo k vážné dopravní nehodě na dálnici D6. Nehoda se stala na 140 km ve směru z Karlových Varů na Sokolov, když vozidlo značky Opel z dosud nezjištěných příčin vyjelo vpravo mimo komunikaci, kde narazilo do svodidel, dopravního značení a pilíře mostu. Od toho bylo odraženo zpět na komunikaci, kde zůstalo ležet na střeše.
     Při dopravní nehodě došlo ke zranění tří osob, kdy jedna z nich byla nezletilá. Všichni zranění byli transportováni do nemocnice v Sokolově.

     "Na místě dopravní nehody zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému a doprava byla odkláněna již na 136 exitu dálnice. Škoda způsobená dopravní nehodou byla na místě odhadnuta na částku převyšující 80 000 korun. Příčina a míra zavinění dopravní nehody je předmětem dalšího šetření," uvedl tiskový mluvčí policie.
     "Z osobního auta jsme museli vyprostit dvě dospělé osoby a jedno dítě, všechny si převzala záchranná služba. Na místě zasahovala dvě družstva hasičů ze stanice Sokolov, jedno družstvo ze stanice Karlovy Vary a dobrovolní hasiči z Březové," doplnili Hasiči.

Video: HZS Karlovarského kraje
Foto: PČR a Hasiči

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.