Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Muž vběhl do hořící budovy a zachránil dva lidi

Aktualizujeme informace o nočním požáru

Autor: pe středa 7. února 12:51 , aktualizace pondělí 12. února 13:42

Hasiči Záchranáři

     Dnes ráno jsme informovali o požáru ve Štědré a krátce po vydání článku nám dorazila informace o hrdinství místního muže, který zachránil dva lidské životy. O jeho jednání informovala obec:Původní článek:

Při nočním požáru byl vážně zraněn muž

     V noci na dnešek půl hodiny před půlnocí vyjížděly všechny záchranné složky do Štědré kousek od hranic Karlovarského a Plzeňského kraje k nahlášenému požáru rodinného domu.

     K události vyjelo devět jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů a byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu. V objektu byly v době požáru tři osoby, všechny se naštěstí dostaly ven ještě před příjezdem hasičů.

     Jeden muž při požáru utrpěl velmi vážná poranění, záchranáři proto na místo povolali i vrtulník Letecké záchranné služby. 
     "Na místě proběhla konzultace s Leteckou záchrannou službou a popáleninovým centrem nemocnice Královské Vinohrady, při které bylo rozhodnuto že muž narozený v roce 1988, který byl ve vážném stavu, zaintubovaný a v umělém spánku, bude pozemní cestou transportován do krajské nemocnice v Karlových Varech," uvedl nám tiskový mluvčí záchranářů.

     Hasičům se během čtyř hodin podařilo požár lokalizovat a uhasit. Příčina požáru i výše škoda jsou předmětem šetření.

Foto HZS

D.S.D. METAL plus

Požární ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.