Foto

Při střetu auta s autobusem byla zraněna cestující

Řidič přehlédl autobus a pokusil se do něj vjet zadními dveřmi

pondělí 4. ledna 14:36

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes kolem jedné hodiny odpoledne došlo na výjezdu z parkoviště obchodního centra u Rondelu ke střetu osobního vozu Volkswagen Caddy s vlekem s autobusem linky 41 jedoucím z centra.
     Podle informací z místa asi sedmdesátiletý řidič VW Caddy nedal při vyjíždění z parkoviště autobusu přednost a narazil do předposledních dveří autobusu, která vylomil dovnitř. Hrana dveří pak zcela zdemolovala přední část osobního vozu.
     Při střetu utrpěla zranění jedna z cestujících v autobuse, která následkem nárazu upadla, a na místo tak vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, záchranáři si do péče převzali a do Fakultní nemocnice na Lochotíně transportovali zraněnou, asi padesátiletou ženu. Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu provedenými dechovými zkouškami a přesnou příčinu nehody dá šetří. Hasiči pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a do odstavného pruhu odtlačili Volkswagen blokující výjezd z parkoviště.
     Místo již je s opatrností průjezdné.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!