Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Obrovská tragédie se dovršila - táta zemřel i se svojí malou dceruškou

Bohužel musíme aktualizovat informace k dnešní nehodě mezi Ejpovicemi a Rokycany

24. ledna 2018 21:57 , aktualizace 22:18

Doprava Nehody Záchranáři


AKTUALIZACE 21,45:
     Bohužel musíme článek již podruhé aktualizovat o nové a velice smutné informaci, řidič osobního vozu přes obrovské úsilí všech zúčastněných na místě i později v nemocnici svůj boj o život prohrál a jeho malinká dceruška tátu přežila pouze o pár desítek minut a již nám bylo oficiálně potvrzené, že i ona svým zraněním v nemocnici podlehla.

Původní článek

     Dnes před čtvrtou hodinou odpoledne došlo na silnici II. třídy číslo 605 mezi Ejpovicemi a Rokycany, tedy na tzv. staré cestě do Rokycan, u odbočky na Klabavu k velice vážné dopravní nehodě, při které utrpělo zranění několika osob. 

     Střetl se zde autobus, jedoucí od Rokycan na Plzeň, s protijedoucím osobním automobilem Škoda Octavia. Náraz osobní auto zcela zdemoloval a odmrštil do příkopu. Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky, včetně vrtulníku LZS. Nehoda silnici zcela uzavřela a policisté dopravu odkláněli v Ejpovicích i v Rokycanech. 

     V osobním voze cestoval dospělý muž a malá holčička, přičemž oba utrpěli zranění a dítě mělo být v bezvědomí. Řidič autobusu při nehodě utrpěl drobné poranění, které si nechal ošetřit na místě. Z 15 cestujících v autobuse nebyl nikdo zraněn.

     Na místě jsme byli svědky resuscitace dvou osob z osobního vozu, na které se podíleli nejen záchranáři a posádka vrtulníku, ale i hasiči.
     "Asi čtyřletý pacient byl s vážným úrazem hlavy přepraven letecky na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Muž utrpěl mnohačetná zranění a byl převezen tamtéž. Obě zranění hodnotíme jako velice vážná," uvedl tiskový mluvčí záchranářů a potvrdil nám, že v autobuse ke zranění nedošlo.

     "Z dosavadního šetření vyplývá, že od obce Ejpovice jel jednatřicetiletý řidič s vozidlem Škoda Octavia a na rovném úseku komunikace vyjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně střetl s autobusem, který řídil 62letý řidič. Policisté vyloučili požití alkoholu u řidiče autobusu dechovou zkouškou, u řidiče osobního auta byl zajištěn odběr krve, neboť nebylo možné dechovou zkoušku provést s ohledem na zranění," popsala tisková mluvčí policie.