Foto Video

Při střetu motorky s autem byli zraněni tři lidé včetně nezletilého chlapce

U vážné dopravní nehody zasahují všechny záchranné složky i vrtulník LZS

19. června 2018 15:36 , aktualizace středa 20. června 09:30

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Dnes před druhou hodinou odpoledne došlo mezi Draženovem na Klenčím pod Čerchovem na silnici 189 ke střetu motocyklu Moto Guzzi a osobního automobilu Kia Ceed. Automobil následkem střetu havaroval do příkopu a převrátil se na střechu.
     Na místo vyrážely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS.

     Při nehodě utrpěly zranění tři osoby, které byly po ošetření záchranáři transportovány do nemocnice.
     "Starší muž, motorkář, byl transportován letecky na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín a není v přímém ohrožení života. Chlapce ročník 2006 a ženu ročník 1977 transportujeme pozemní cestou na chirurgickou ambulanci Domažlické nemocnice, ani oni nejsou v přímém ohrožení života," uvedli záchranáři.
     "Řidič motocyklu narozený v roce 1967 se nebyl, vzhledem ke zdravotnímu stavu, schopen podrobit dechové zkoušce a byl proto nařízen odběr krve. Řidička osobního automobilu dechovou zkoušku na alkohol absolvovala s negativním výsledkem. Příčina a průběh nehody je v šetření, silnice je ve směru na Klenčí pod Čerchovem neprůjezdná," doplnila tisková mluvčí policie.

Video Milan Mikiboy
Foto: Hasiči

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.