Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Při střetu s autem byl zraněn řidič motocyklu i jeho spolujezdec

Policie hledá svědky dopravní nehody mezi Bochovem a Toužimí

pondělí 2. října 15:15 , aktualizace 16:19

Nehody Pátrání Policie

Partner článku – Express servis


     V úterý 26. září před pátou hodinou odpoledne došlo na silnici číslo II/198 mezi Bochovem a Toužimí k dopravní nehodě, při které se střetl osobní automobil Citroen a motocyklu Yamaha. Z místa bylo hlášeno zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Dvě jednotky hasičů, které na místo dorazily jako první, zajistily místo události, provedly protipožární opatření a poskytli řidiči motocyklu i jeho spolujezdci předlékařskou pomoc až do příjezdu záchranné služby. 

     Oba zranění byli po ošetření transportováni do nemocnice a provoz na silnici byl po dobu záchranných prací zcela uzavřený.

     V rámci objasňování této nehody policisté žádají případné svědky, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby volali na bezplatnou telefonní linku 158 či přímo policistům z dopravního inspektorátu na telefonní číslo 974 366 408.

     Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení. 

Foto HZS

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.