Foto

Velmi vážná nehoda, na místě přistává vrtulník

Při střetu vozů byli vážně zraněni tři lidé a jednu z žen musel do nemocnice transportovat vrtulník LZS

Autor: Jana Holá středa 12. června 18:04 , aktualizace 19:10

Nehody

Partner článku – Cortusa_group


     Dnes těsně před pátou hodinou odpoledne došlo na křižovatce mezi Kornaticemi a Mirošovem na Rokycansku k velmi vážné dopravní nehodě, během které se střetly dva osobní vozy.

     Z místa bylo hlášeno vážné zranění několika osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník letecké záchranné služby z letiště v Líních.

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněné. "Z místa letecky transportujeme asi třicetiletou ženu s těžkým zraněním a poruchou vědomí Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Pozemní výjezdové skupiny transportují muže narozeného v roce 1970 a ženu narozenou v roce 1979 se středně těžkými zraněními na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidička narozená v roce 1977 jedoucí s vozem Škoda Fabia od Kornatic na Mirošov se na křižovatce silnic mezi obcemi Nevid a Kakejcov střetla s osobním vozem Škoda Superb, který řídil muž narozený v roce 1970, jedoucí od obce Nevid na obec Kakejcov. 
     Při nehodě utrpěli zranění řidička i řidič a z vozidla Škoda Superb i spolujezdkyně. Všichni byli transportováni do zdravotnického zařízení. Alkohol byl u obou řidičů dechovou zkouškou vyloučen. Příčina nehody bude předmětem dalšího šetření,"
uvedla mluvčí policie.

Foto: hasiči

Cortusa_group

Pečlivě vybíráme místa, kam umístíme naše projekty. Můžete si tedy být jisti bezpečnou lokalitou v blízkosti přírody i dostupnou z hlediska občanské vybavenosti. Neděláme jen pouhé stavební projekty. Našim klientům plníme sny a přání a pomáháme jim tak vytvořit opravdový domov.