Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Při vážné nehodě zemřela řidičova maminka

Okolnosti ranní tragické nehody šetří kriminalisté

Autor: Jana Holá středa 6. března 08:46 , aktualizace 09:23

Nehody Smrt


     Dnes před sedmou hodinou ráno došlo na silnici III/18711 mezi Hnačovem a Plánicí na Klatovsku k velmi vážné dopravní nehodě, během které osobní vůz značky Mazda vyjel ze silnice, narazil do stromu a betonové vpusti, a poté se ještě převrátil na střechu.

     Z místa bylo hlášeno vážné zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili prostor nehody a z vozu vyprostili starší spolujezdkyni i řidiče, podle našich informací matku se synem.

     Řidič při nehodě utrpěl zranění, se kterými byl transportován do nemocnice, žena však bohužel utrpěla natolik vážná zranění, že už jí nebylo pomoci. "My jsme z místa transportovali muže narozeného v roce 1966, který utrpěl středně těžká zranění, na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. Žena narozená v roce 1931 byla nejprve na místě laicky resuscitována, záchranáři poté v resuscitaci pokračovali další dvě desítky minut. Přes veškeré jejich úsilí se jim u ženy nepovedlo obnovit životní funkce a lékařka konstatovala úmrtí ženy na místě," dopnila mluvčí záchranářů.

     Na místo byl povolán koroner k ohledání těla zemřelé a kriminalisté.

     "Řidič narozený v roce 1966 jel směrem na obec Plánice, pravděpodobně sjel pravým kolem do příkopu a při pokusu z něj vyjet strhl řízení, následkem čehož vjel do protějšího příkopu, kde narazil do stromu a betonové vpusti. Spolu s mužem cestovala ve vozidle žena narozená v roce 1931, která při nehodě utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedla k nehodě tisková mluvčí policie s tím, že řidič měl dechovou zkoušku na alkohol negativní a policisté se nehodou samozřejmě dále zabývají.

     Silnice byla po dobu zásahu záchranných složek uzavřená, nyní již je místo průjezdné.

Foto HZS