Foto Video

Pořádně drzé vloupání na Klatovské třídě

Již druhý případ vloupání do prodejny v Plzni šetří policie

pátek 10. července 10:52 , aktualizace 11:05

Krádež Vloupání

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard


     Včera po čtvrté hodině ráno došlo v Plzni na rohu Klatovské třídy a ulice U Trati k vloupání do prodejny elektromobilů elBlesk. Zloděj si nepočínal nijak decentně, poté, co ho skrz výlohu zaujala jedna z vystavených elektrokoloběžek, sebral na ulici kámen, kterým vybil sklo dveří, protáhl se dovnitř, popadl bílou elektrokoloběžku KUGOO S1 a urychleně obchod zase opustil. Poté na koloběžce odjel směrem k Doudlevecké ulici.
     Ačkoli k vloupání došlo na jedné z nejrušnějších křižovatek, provozovatel o se o něm dozvěděl až před půl devátou ráno a na místo okamžitě přivolal policii. "Je smutné, že ani na takhle frekventovaném místě si nikdo ničeho nevšimne, nebo sice všimne, ale policii nezavolá," řekl nám. 
     Policisté samozřejmě zajistili maximální množství stop a po pachateli i ukradené elektrokoloběžce začali pátrat. "V současné době probíhají úkony trestního řízení pro trestný čin krádež," potvrdila nám tisková mluvčí policie.
     Nejedná se bohužel o první případ vloupání do tohoto obchodu, již koncem dubna si zatím neznámý zloděj ve výloze vyhlédl zcela stejnou elektrokoloběžku v černé barvě a neváhal kvůli ní celou výlohu rozbít kusem zámkové dlažby. 
     Ani v jednom z případů se zatím nepodařilo pachatele dopadnout a je velmi pravděpodobné, že se zloděj, případně zloději pokusí ukradené elektrokoloběžky, které jsou samozřejmě bez nabíječek a dalšího příslušenství, prodat. 


 


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.