Foto Video

Autem projel vestibul Penny marketu

Předvádění se před slečnou vyjde mladého muže velmi draho

28. listopadu 2022 10:13 , aktualizace 12:29

Alkohol Nehody Zadržení pachatele

Partner článku – TUEBOR General Service

     V noci ze soboty na neděli kolem půl druhé ráno vyjížděla hlídka bezpečnostní služby Tuebor General Services k Penny marketu na Lidické ulici v Plzni, odkud přišel poplach z otřesového čidla výlohy. Strážný při příjezdu zjistil, že vestibul prodejny je zcela zdemolovaný a vše nasvědčuje tomu, že jím projelo auto, jehož registrační značka byla nalezena v troskách. 

     Na místo v krátké době dorazili i policisté, kterým se poté poškozené vozidlo během chvíle podařilo nalézt nedaleko v Lidické ulici i s řidičem. 


     Policisté od přítomných osob postupně zjistili, jak ke zdemolování vestibulu vlastně došlo. Muž s půjčeným vozidlem vezl kamarády do klubu Aréna, když se rozhodl se zastavit ještě na čerpací stanici OMW pro pití. Svědci popsali, že zatímco byl muž v prodejně, jeden ze spolujezdců využil zanechaných klíčků ve voze a rozhodl se předvést před přítelkyní a dalším kamarádem ve voze ukázku driftování. Vysokou rychlostí tedy začal kroužit kolem pumpy, při druhém objezdu ale nezvládl řízení, dostal smyk a doslova projel skrz vestibul prodejny, přičemž utrpěl zranění ruky a oka spolujezdec na zadní sedačce.
     Řidič z místa nehody ujel, ale na Lidické ulici ho dojel se svědky události muž, kterému předtím auto sebral. 

     "Muž narozený v roce 1998 způsobil škodu minimálně za půl milionu korun a při dechové zkoušce nadýchal 0,7 promile. Krom dopravní nehody, od které navíc ujel, je podezřelý i z neoprávněného užití cizí věci," uvedla tisková mluvčí policie.


 

 

          

TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost