Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Senior s autem přistál překvapeným hasičům přímo na dvoře

Za dopravní nehodou dle všeho stojí náhlá zdravotní indispozice řidiče

Autor: Jana Holá čtvrtek 28. března 13:56 , aktualizace 13:57

Nehody


     Dnes v půl dvanácté dopoledne došlo v Tyršově ulici v Blovicích k dopravní nehodě, během které osobní vůz vyjel ze silnice, projel plotem a dvorem zbrojnice sboru dobrovolných hasičů, načež narazil do dalšího plotu a poté ještě do karavanu za ním.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili prostor a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali řidiče i jeho spolujezdkyni.

     "K dopravní nehodě došlo pravděpodobně vlivem zdravotní indispozice řidiče, který je bez viditelných zranění transportován k observaci do nemocnice v Rokycanech. Spolu s ním je je tamtéž transportována žena s lehčím zraněním," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1948 jel s vozidlem Fiat ulicí Tyršova směrem k ulici Tržní v Blovicích, kdy z dosud přesně nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde prorazil plot od místní hasičárny, přejel areál a narazil do dalšího plotu a za ním poškodil zaparkovaný karavan. Společně s řidičem ve vozidle cestovala spolujezdkyně narozená v roce 1950. Dechová zkouška u řidiče vyloučila požití alkoholu před jízdou a přesnou příčinou se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov," doplnila tisková mluvčí policie.

Foto KP, HZS

D.S.D. METAL plus

Požární ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.