Foto

"Prosím pomozte, nářadí potřebuju k práci!"

Řemeslník, kterému vykradli dílnu v ulici U Prazdroje, prosí o pomoc veřejnost

čtvrtek 22. července 13:00 , aktualizace 13:52

Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

     S prosbou o pomoc se na naše čtenáře obrací Plzeňák, kterému v ulici U Prazdroje vykradli dílnu.

Dobrý den,
     obracím se na Vás s prosbou o zveřejnění případu, kdy mi neznámý pachatel vykradl dílnu za stavebninami drive in u Hornbachu v Plzni. Ke krádeži došlo vypáčením mříže a vykopnutím vchodových dveří včera, tedy 21. července, v ranních hodinách přesněji mezi 6:20 - 7:30h.
     Z dílny mi bylo odcizeno toto nářadí: Úhlová bruska Makita 230, Aku rázový utahovák Makita 18v, sada rázových nástrčných klíčů Parkside, polyfúzní svářečka PPR v kovovém kufru postříkaném barvou slonová kost, excentrická bruska Parkside, vibrační bruska Parkside, Akumulátorová okružní pila Parkside, Horní fréza, Elektrická stříkací pistole Asist, 2Din Autorádio a Autorádio VW Isudar MSN 710 a zalamovací nůž Stenley Fatmax extreme.
     Celková škoda byla vyčíslena na 22 000 Kč. Prosím čtenáře, kdyby náhodou někdo měl informace k tomu, kde se nářadí nachází nebo mu ho někdo nabízel, případně kdyby někdo viděl v uvedené době podezřelou osobu pohybující se s nářadím v ulici U Prazdroje a okolí, aby mne prosím kontaktoval na telefonním čísle 778 061 009 nebo informoval Policii ČR, na které je vše oznámeno. Moc děkuji za pomoc, ukradené nářadí je pro mne velice důležité, potřebuji ho k výkonu povolání jelikož jsem OSVČ a pořídit nové si teď bohužel nemůžu dovolit. 
                                                            Za jakoukoli pomoc předem děkuji, Jakub N.

Foto z vloupání a ilustrační fotky odcizeného nářadí

 
Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.