Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Štětky z příhraničních bordelů měly důvod ke smutku

Velké zklamání pro prostitutky, sebrali jim jejich osobního dealera

7. května 2021 10:49 , aktualizace 11:58

Drogy

     Je obecně známo, že prostitutky se ve své těžké práci často potřebují "nabít" k větším výkonům a pervitin je k tomuto naprosto ideální. Nelze se tedy divit, že prostitutky, které zároveň umí velmi rychle vydělat nemalé peníze, jsou oblíbenými zákaznicemi dealerů a někteří se na tyto zákaznice dokonce i specializují. Jedním takovým byl i osmatřicetiletý muž z Bělé nad Radbuzou, který prostitutkám z nočních klubů v příhraničí pravidelně obstarával pervitin a občas v případě požadavku i marihuanu.
     Není tedy divu, že se na tohoto muže zaměřili kriminalisté z Toxi týmu, začali jeho činnost monitorovat a brzy spadla klec. Operativci muže sebrali, vyšetřovatel zahájil jeho trestní stíhání a brzy ho obvinil ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. "Obviněný minimálně od počátku roku 2020 až do současné doby si na různých místech obstarával drogu pervitin a marihuanu a ty pak distribuoval prostitutkám z nočních klubů i dalším osobám. Kriminalisté spolu se spisovým materiálem doručili státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby. Soud návrh státního zástupce akceptoval, a tak je stíhán vazebně," uvedla mluvčí policie s tím, že mu v případě odsouzení hrozí až pět let. 
     Samozřejmě je jisté, že tento výhodný flek ve velice krátké době obsadí nový dealer, ale jak říkají kriminalisté z Toxi týmu: "Pokud jsme tě ještě nesebrali, tak to neznamená, že o tobě nevíme!"

Přečtěte si něco o Toxi týmu

Elita kriminálky - TOXI Tým

Elita kriminálky - TOXI Tým

21. 02. 2019, 16:54, aktualizace 07. 05. 2021, 11:33

Čtenáři, které práce TOXI Týmu zajímá, mají jedinečnou možnost položit kriminalistům své otázky

Foto PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!