Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Záchrana dravce

Dobrá práce Honzo! Děkujeme!

Autor: Petr Novák pondělí 4. března 15:04 , aktualizace 15:04

Záchrana života Zvířata


     Našemu čtenáři Honzovi se podařilo v sobotu odpoledne zachránit káně uvízlé uprostřed pole v meliorační trubce.

     "Jsem člen skupiny Detektoring Plzeň a byl jsem hledat v poli mezi Borovy a Červeným Poříčím. Slyšel sem divné zvuky z betonové roury ústící v poli, takže jsem se tam šel podívat a uvnitř jsem uviděl nějakého ptáka, evidentně dravce. Bylo mi jasné, že bez mé pomoci by tam zahynul, takže jsem zavolal kamarádovi, pro jistotu, aby věděl kde jsem, a spustil jsem se do té roury," popsal nám Honza.

     Honzovi se podařilo dravce z trubky vyprostit a bezpečně dostat na pole. "Pak jsem si sehnal číslo na záchrannou stanici ptactva, kde jsem se domluvil na dalším postupu s panem Makoněm. Ten mi řekl, že jsem zachránil mladé káně. Poslal jsem mu i videa, jak na tom káně je, že se již snaží samo vzlétnout, a shodli jsme se na tom, že ho mám nechat na místě, že až mu vyschnou letky, tak samo odletí," dokončil Honza.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.