Foto

Ranní nehoda u Plzně

Viník nehody byl střízlivý, poškozený naopak nadýchal

středa 23. června 07:26 , aktualizace 09:22

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes ráno před šestou hodinou došlo na litickém nájezdu na silnici 27 z Plzně do Klatov ke střetu dvou vozidel. Protože z místa bylo hlášeno zranění asi dvou lidí, vyjely k nehodě všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny. Záchranáři převzali dva zraněné muže, stav jednoho si vyžádal transport do nemocnice, druhý byl ošetřen na místě. 
     K nehodě došlo tak, že řidič vozu Fiat Multipla narozený v roce 1993 nedal přednost protijedoucí Škodě Octavia řidiče narozeného v roce 1995. Při střetu byli zraněni oba řidiči a v nemocni skončil řidič Fiatu. Policisté oba řidiče podrobili testu na přítomnost alkoholu a řidič Škody, tedy ten, který nehodu nezavinil, nadýchal 0,63 promile.
     Policie na místě šetří veškeré okolnosti nehody.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.