Foto

Ranní střet auta s kamionem

Dopravní nehoda zkomplikovala na několik hodin dopravu na hlavním tahu z Plzně na Domažlice

čtvrtek 27. ledna 14:24

Doprava Nehody

Partner článku – KS Therm

     Dnes před šestou hodinou ráno došlo na hlavním tahu z Plzně na Domažlice mezi Chotěšovem a Stodem k dopravní nehodě, při které se čelně střetl nákladní vůz Mercedes s osobním vozem Volkswagen Golf.
     Osobní vůz po střetu skončil mimo silnici a k nehodě vyjeli hasiči i policisté. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco policisté šetřili, jak k nehodě došlo. "Řidička narozená v roce 1983 s osobním vozem jela od Stodu na Chotěšov, když v levotočivé zatáčce s vozem vyjela do protisměru a střetla se s projíždějící nákladní soupravou řízenou cizincem narozeným v roce 1969," popsala tisková mluvčí policie.
     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, silně ale zkomplikovala provoz a v obou směrech se tak tvořily dlouhé kolony. Silnice byla zcela uvolněna až kolem půl osmé ráno.
     Policisté u obou účastníků vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodu vyřešili na místě na euroformulář.


 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.