Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Výrobce a dealery pervitinu kriminálka doslova vytáhla z postelí

Realizace případu, tedy finální zadržení pachatelů, proběhla časně ráno a za pomocí beranidel

Autor: Karel Aleš pátek 15. března 13:03 , aktualizace 13:50

Drogy Policie Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     V úterý 12. března proběhla na Sokolovsku realizace případu zaměřeného na potírání drogové kriminality. Během finálního zásahu byli zadrženi dva muži, kteří pervitin nejen distribuovali, ale také sami vyráběli.


     "Čtyřiadvacetiletý muž ze Sokolovska si měl ve druhé polovině minulého roku obstarat pervitin v množství několika set gramů, a to za účelem dalšího prodeje. Společně se sedmačtyřicetiletým mužem ze Sokolovska měl následně pervitin prodat v Chebu jiné osobě.
     Dvojice těchto mužů se měla po předchozí domluvě podílet i na výrobě pervitinu, a to v bytové jednotce sedmačtyřicetiletého muže, který byt na Sokolovsku k výrobě této látky poskytoval,"
uvedl nám k případu mluvčí policie.

     K výše uvedené realizaci došlo v brzkých ranních hodinách a účasnili se jí kromě kriminalistů i policisté z prvosledových hlídek, z obvodních oddělení a také psovod se služebním psem. Zadrženi byli oba pachatelé přímo v bytech na Sokolovsku, ve kterých přebývali.
     "Při domovních prohlídkách bytových jednotek byla kriminalisty zajištěna elektronika, finanční hotovost, digitální váha či různé chemikálie. Následně kriminalisté zahájili trestní stíhání mužů ve věku čtyřiadvaceti a sedmačtyřiceti let, které obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," doplnil mluvčí s tím, že v případě prokázání viny hrozí čtyřiadvacetiletému muži trest odnětí svobody až na deset let a sedmačtyřicetiletému muži až na pět let.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.