Foto Video

Zkontrolováno 23 ubytoven a přes 600 osob

AKTUALIZACE: Plzní proběhla razie v ubytovnách

24. září 2018 13:25 , aktualizace 13:26

Ubytovny

Partner článku – Optika BORY


     Včera jsme informovali, že během nedělního dopoledne se částí Plzně prohnala policejní razie zaměřená na ubytovny. Do akce se zapojili policisté Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, policisté z obvodních oddělení a byl zde i starosta Michal Chalupný.
     Policisté se zaměřili na kontrolu ubytoven, ubytovatelů, kontrolu oprávněnosti pobytu cizinců na území České republiky a pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách a hledaných věcech. 
     Výsledky kontroly budou uveřejněny v následujících dnech.

Aktualizace pondělí 24.9.

     "Včerejšího dne proběhla na území Městského ředitelství policie Plzeň pobytová kontrola, té se zúčastnilo několik desítek policistů z odboru cizinecké policie, obvodního oddělení Plzeň Doubravka a obvodního oddělení Plzeň Bory. V průběhu dne bylo zkontrolováno celkem 23 ubytoven a přes 600 osob.
     Policisté zkontrolovali 146 občanů České republiky, 217 cizinců EU a 246 cizinců tzv. třetích států. V pěti případech byla udělena pokuta v příkazním řízení na místě. V rámci pátrání po osobách byl nalezen muž, který byl veden v Schengenském systému z důvodu pátrání po pobytu. V jednom případě byl odhalen muž, na kterého byl vydán příkaz k zatčení,"
uvedla mluvčí policie.

Vše o problémech s ubytovnami zde:

SPECIÁL: Cizinci v Plzni od A do Z a bez růžových brýlí

SPECIÁL: Cizinci v Plzni od A do Z a bez růžových brýlí

21. 11. 2016, 17:49, aktualizace 21. 02. 2017, 15:14

Syfilis, alkohol, drogy, vražda, ubytovny, rvačky, svrab a řešení je v nedohlednu


Optika BORY

Naše oční optika Vám nabízí MĚŘENÍ ZRAKU nově MODERNÍ 3D METODOU samozřejmostí je i APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK a vybrat si u nás můžete z široké nabídky brýlových obrub dioptrických, slunečních, dětských i sportovních. Těšíme se na Vaši návštěvu.