Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Policejní "honička" jak z hodně potrhlé komedie

Zfetovaný recidivista se s kapsami naditými fetem snažil policejnímu vozu ujet na elektrokoloběžce

23. prosince 2022 14:40 , aktualizace 16:23

Drogy Zadržení pachatele

     Včera krátce po jedné hodině ráno si hlídka policistů ve Skvrňanské ulici v Plzni všimla jim dobře známého recidivisty jedoucího na elektrokoloběžce, který se při spatření policejního vozu začal chovat velmi podezřele. 
     "Při spatření našeho vozu muž náhle změnil směr jízdy a začal před policisty ujíždět až ke křižovatce s ulicemi Tylova, Vejprnická a Domažlická až k nedalekému podchodu," popsala mluvčí policie pronásledování, které muselo vypadat jak z hodně špatné komedie.

     Policisté muže zuřivě prchajícího na asi třicítkou jedoucím prkénku s držátkem velice pohodlně pronásledovali ve svém voze. Jak moc se přitom museli bavit, nám mluvčí policie bohužel neuvedla.

     U podchodu podezřelému došla odvaha nebo baterie, vozítko zahodil a dál upaloval po svých. "Poté, když muž u vstupu do podchodu zanechal svůj atypický dopravní prostředek, nedbal opakovaných zákonných výzev policistů, aby se zastavil, dál utíkal ulicí Vejprnickou až do přilehlého pole," pokračovala mluvčí policie.
     Policisté muže během několika minut doběhli a zadrželi. Ukázalo se také, že recidivista měl hned několik důvodů utéct.

     "Policisté u pětadvacetiletého muže zajistili tři sáčky s blíže nespecifikovaným množstvím neznámé krystalické látky, které měl při sobě. Dále se mladík dobrovolně podrobil orientačnímu testu na zjištění přítomnosti omamných či psychotropních látek, který vyšel s pozitivním výsledkem na amphetamin, methamphetamin a kokain. Následně se dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření ve zdravotnickém zařízení a policisté ho umístili do policejní cely," dokončila mluvčí policie.

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!