Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dvě dopravní nehody komplikují dopravu na obchvatu Plzně

Dnes ráno došlo na obchvatu Plzně k odpojení návěsu nákladního vozidla i střetu osobních vozů

pondělí 11. září 10:40 , aktualizace 10:40

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – www.sjednejto.cz


     Dnes ráno došlo na obchvatu Plzně v Regensburské ulici hned ke dvěma dopravním nehodám, které značně komplikují provoz.

     Po osmé hodině ráno došlo u odbočky k motorestu došlo při odbočování k odpojení návěsu nákladního vozidla, přičemž návěs zablokoval silnici. Na místo musel být povolán vyprošťovací speciál hasičů ze stanice Plzeň Košutka, který návěs nadzdvihne tak, aby bylo možné pod něj znovu najet a opět jej připojit.

     Vzhledem k ranní dopravní špičce vznikla v Regensburské ulici okamžitě dopravní zácpa a kolona vozů sahala až k nájezdu v Křimicích. Během toho zde došlo k další dopravní nehodě, kdy podle informací z místa řidička vozu BMW nestačila na kolonu před sebou zareagovat a zezadu narazila do vozu Toyota Hilux.

     I k této nehodě vyjížděli hasiči, kteří zajistili místo události a provedli protipožární opatření. Vzhledem k mechanismu nehody a síle nárazu byli přivoláni i záchranáři, kteří vyšetřili řidičku BMW. Podle našich informací však žena naštěstí neutrpěla vážnější zranění.

     Okolnosti obou nehod šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici. Provoz je v obou místech řízen kyvadlově a tvoří se zde dlouhé kolony, doporučujeme řidičům zvolit jinou trasu.

Foto KP a HZS

www.sjednejto.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!