Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řetězová dopravní nehoda komplikuje dopravu na silnici z Plzně do Klatov

U Horní Lukavice v tuto chvíli zasahují záchranné složky

17. května 2023 18:41 , aktualizace 19:54


     Všechny záchranné složky v tuto chvíli zasahují u řetězové dopravní nehody, při které se před Horní Lukavicí ve směru od Plzně střetla čtyři vozidla v pořadí Peugeot, Audi, Octavia a Seat jedoucí směrem na Plzeň. Podle informací z místa měl řidič Peugeotu najet do Audi, které brzdilo kvůli dopravní situaci před ním a následovala řetězová reakce.

     Na místě první zasahoval záchranář vracející se ze služby domů, který poskytl řidiči první pomoc. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a zlikvidovali únik provozních kapalin. Záchranáři si pak do péče od kolegy převzali zraněného, což byl zároveň i pravděpodobný viník. 

    Nehoda v úseku výrazně komplikuje dopravu a v obou směrech se tvoří velmi dlouhé kolony. Nehodu na místě šetří policisté, zatím můžeme uvést pouze to, že všichni zúčastnění řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.