Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidiče autobusu napadli a zbili dva cestující - poznáte je?

Řidič chtěl po cestujících, aby si po sobě uklidili nepořádek, skončil v nemocnici

25. května 2023 14:00 , aktualizace 18:56

Napadení Pátrání


     Policisté z obvodního oddělení Plzeň střed se zabývají případem fyzického napadení řidiče autobusu, ke kterému došlo ve středu 10. května kolem sedmé hodiny večer na autobusovém nádraží v Plzni v Šumavské ulici. Vzhledem k tomu, že se policistům až doposud nepodařilo zjistit totožnost podezřelých, obracejí se nyní s žádostí o pomoc i na veřejnost.

     "Řidič linkového autobusu se dostal do potyčky se dvěma muži, které upozornil, aby po sobě uklidili nepořádek v autobusu, který způsobili během cesty z Karlových Varů do Plzně. Následně mezi nimi došlo ke slovní rozepři a poté i k fyzickému napadení, které skončilo zraněním řidiče," popsala nám incident mluvčí policie.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany a případné svědky události, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.