Foto

Auto na železničních kolejích

Muž se zákazem řízení se vymlouval, že byl jen spolujezdec a dechovou zkoušku na alkohol odmítl

14. ledna 2022 16:47 , aktualizace 16:47

Nehody

Partner článku – T2 Reality

      K neobvyklé dopravní nehodě došlo včera před čtvrtou hodinou odpoledne v ulici Za Kasárny v Klatovech. "Řidič jedoucí s vozem Škoda Octavia od ulice V Nuzných po předjetí vozu Ford Focus odbočil vpravo na železniční přejezd, ale vlivem nepřizpůsobení rychlosti nezvládl řízení a vjel na železniční koleje," popsala nehodu tisková mluvčí policie.

     Policisté, kteří přijeli na místo, zde zajistili místního čtyřicetiletého muže, který tvrdil, že vůz neřídil a cestoval pouze jako spolujezdec. Výpovědi svědků ale jeho verzi vyvrací.

     "Muž se odmítl podrobit dechové zkoušce i lékařskému vyšetření, zda neřídil pod vlivem alkoholu. Policisté v rámci dalšího šetření zjistili, že muž má podle rozhodnutí Okresního soudu v Klatovech uložen trest zákaz činnosti řízení motorových vozidel od října 2021 na 16 měsíců," doplnila mluvčí policie s tím, že policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Foto PČR

 


T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.