Foto Pátrání

Řidič velmi riskantně předjížděl a skončil tak s vozem na střeše v příkopu

Policie hledá svědky dnešní dopravní nehody, ke které došlo před devátou dopoledne na hlavním tahu z Plzně do Klatov

Autor: Karel Aleš neděle 7. července 13:16 , aktualizace 13:29

Nehody Pátrání

Partner článku – Toyota Dolák


     Policisté šetří okolnosti dopravní nehody, ke které došlo dnes před devátou hodinou ráno na hlavním tahu z Plzně do Klatov mezi Kokšínem a Dehtínem.

     "Řidič narozený v roce 1999 řídil vozidlo značky Volvo po silnici číslo I/27 ve směru jízdy od Kokšína na Dehtín a podle dosud zjištěných skutečností na volném úseku komunikace začal předjíždět před nepřehlednou pravotočivou zatáčkou. Když se nacházel svým vozidlem na úrovni předjížděného vozidla, lekl se protijedoucího vozu a strhl řízení vpravo, čímž uvedl vozidlo do smyku a havaroval vpravo do silničního příkopu," popsala nehodu mluvčí policie s tím, že ke střetu s předjížděným ani protijedoucím vozidlem nedošlo a u řidiče policisté vyloučili požití alkoholu provedením dechová zkoušky.

     Při dopravní nehodě byla zraněna spolucestující narozená v roce 2000, která byla záchranáři transportována do nemocnice.

Viděli jste tuto nehodu?

     V rámci objasňování nehody policisté žádají všechny svědky, zejména řidiče předjížděného a protijedoucího vozidla, kteří by mohli přispět k objasnění této dopravní nehody, aby se přihlásili na jakékoliv policejní služebně nebo na lince 158.

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.